Oryantal Dansı İle Vücudunuzu Yeniden Keşfedin

OryantalGöbek dansı olarak bilinen oryantal dans Orta Doğu kökenlidir. Kalça ve göğüs hareketleriyle kadın vücudunun özelliklerine göre tasarlanan oryantal dans kadına en çok yakışan türlerden biridir. Nazlı, cilveli figürleri içinde barındırır. Baş, üst beden ve alt beden ayrı hareket eder. Müzik eşliğinde yapılan figürleri ile kadın vücudunun estetiğini ortaya koyar. Siz de oryantal kursu ile cilveli ve nazlı bir kadın olabilirsiniz.

Dans ederken yılan, kılıç, meşale, mum, peçe, tül, baston ya da sopa gibi aksesuarlar da kullanılır. Bu öğeler sihri ve savaş sahnelerini simgeler. Göbek dansı yapan kişi zaman zaman zil, tef gibi ritim aletleriyle müziğe eşlik edebilir. 

Oryantal dansla selüliti yok edin!

Oryantal dansı yaparken hem zindelik hem de estetik kazanacaksınız. Hareketli mezdeke müzikleri eşliğinde göbek, kalça, basen hareketleri ile fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız. Ayrıca kadınların en büyük derdi selülit de göbek dansı ile ortadan kalkıyor. Son yıllarda kadınların en çok tercih ettiği egzersiz yönetimi olan oryantal dans ile sıkılmadan, eğlenerek formunuzu koruyun.

Arap oryantal dansının hareketli müzikleriyle en kıvrak figürlerini sergilerken eğlencenin doruğuna ulaşacaksınız. Kıvrak figürleri en güzel oryantal müzikleri ile birleştirin. Sizde oryantal dansını öğrenmek istiyorsanız zaman kaybetmeden bize ulaşın, ayrıntılı bilgi alın.

 

Oryantal Galeri

Oryantal Müzikleri Oryantal Müzikleri
Dinleyin, dans edin!
Oryantal Videoları Oryantal Videoları
İzleyin, göbek atın!
Oryantal Fotoğrafları Oryantal Fotoğrafları
En güzel anlar!

Sosyal Medyada Paylaş

Sıkça Sorulan Sorular

Oryantal dansa erken yaşta mı başlanılmalı?

Dans kurslarında her yaş grubuna göre eğitimler düzenlenmektedir. Ticari kültür anlayışı bazı kadınları yaş konusunda endişelendirebiliyor. Yaşınız kaç olursa olsun bu dansı kolaylıkla öğrenebilir, ruhunuzu ve vücudunuzu genç tutabilirsiniz.

Oryantalin faydaları nelerdir?

Oryantal dansı yaparak kadınların en çok rahatsız olduğu karın, basen ve bel çevresindeki fazlalıklar kısa zamanda kolayca yok edilebilir. Selülit sorununuzu en etkili şekilde çözebilirsiniz. Kısaca oryantal dans eğlendirirken fazlalık oluşumunu engeller ve fit görünüm kazanmanızı sağlar.

Oryantal dans kursu neden tercih edilir?

Egzersiz yaparken eğlenmek için, Profesyonelleşmek için, Zayıflamak için, Çok eğlenceli bir hobi edinmek için, Fiziksel ve psikolojik olarak rahatlamak için, Oryantal dansı eğitmeni olabilmek amacıyla, Oryantal dans gösterileri yapabilmek için tercih edilebilmektedir.  

Oryantal dansını herkes öğrenebilir mi?

Evet, herkes oryantal dansı öğrenebilir. Yaşın kilonun hiç önemi yok. Oryantal dansı öğrenmek için sadece iyi bir eğitmene ihtiyaç vardır. Herkes iyi bir eğitmenle bu dansı öğrenip keyfini çıkarabilir.

Oryantal kursuna ne zaman başlayabilirim?

İletişim sayfamızdan bize ulaşarak hemen şimdi başlayabilirsiniz.

Anket

Türkiye'nin en iyi oryantal sanatçısı kimdir? 
Oryantal Dansı

Dans Akademi Merkez

Adres: Kartaltepe Mahallesi
Alpay İzer Sokak No:4/B
Bakırköy/İSTANBUL
Telefon: 0850 532 30 90
Web: www.danskursu.com.tr
Email: info@danskursu.com.tr

Seo Fiyatları