Konum: Ana Sayfa Oryantal Dansı

Oryantal Dansı İle Vücudunuzu Yeniden Keşfedin

OryantalGöbek dansı olarak bilinen oryantal dans Orta Doğu kökenlidir. Kalça ve göğüs hareketleriyle kadın vücudunun özelliklerine göre tasarlanan oryantal dans kadına en çok yakışan türlerden biridir. Nazlı, cilveli figürleri içinde barındırır. Baş, üst beden ve alt beden ayrı hareket eder. Müzik eşliğinde yapılan figürleri ile kadın vücudunun estetiğini ortaya koyar. Siz de oryantal kursu ile cilveli ve nazlı bir kadın olabilirsiniz.

Dans ederken yılan, kılıç, meşale, mum, peçe, tül, baston ya da sopa gibi aksesuarlar da kullanılır. Bu öğeler sihri ve savaş sahnelerini simgeler. Göbek dansı yapan kişi zaman zaman zil, tef gibi ritim aletleriyle müziğe eşlik edebilir. 

Oryantal dansla selüliti yok edin!

Oryantal dansı yaparken hem zindelik hem de estetik kazanacaksınız. Hareketli mezdeke müzikleri eşliğinde göbek, kalça, basen hareketleri ile fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız. Ayrıca kadınların en büyük derdi selülit de göbek dansı ile ortadan kalkıyor. Son yıllarda kadınların en çok tercih ettiği egzersiz yönetimi olan oryantal dans ile sıkılmadan, eğlenerek formunuzu koruyun.

Arap oryantal dansının hareketli müzikleriyle en kıvrak figürlerini sergilerken eğlencenin doruğuna ulaşacaksınız. Kıvrak figürleri en güzel oryantal müzikleri ile birleştirin. Sizde oryantal dansını öğrenmek istiyorsanız zaman kaybetmeden bize ulaşın, ayrıntılı bilgi alın.

Oryantal Dansı Kampanyası Oryantal Kursu Kampanyası

 

Oryantal Galeri

Oryantal Müzikleri Oryantal Müzikleri
Dinleyin, dans edin!
Oryantal Videoları Oryantal Videoları
İzleyin, göbek atın!
Oryantal Fotoğrafları Oryantal Fotoğrafları
En güzel anlar!
Oryantal Kursu

Sıkça Sorulan Sorular

Anket

Türkiye'nin en iyi oryantal sanatçısı kimdir? 
Oryantal Dansı

Shaka Dance Kozyatağı

Adres : Bayar Caddesi Sakaci Sokak No: 40/1
Kozyatağı/İSTANBUL
Telefon : 0(216) 410 00 64
Mobil        : +90 (533) 515 77 21

Seo

Seo Fiyatları